Winter Doublette Competitie

Editie winterseizoen 2016-2017

Eindstanden na vijf speelavonden

Hoofdklasse G W V Saldo
1. Les Cailloux 1 Erik Telkamp Essa Agzoul 15 14 1 107
2. Les Cailloux 2 Khalid el Yazidi Mohammadi Jadoun 15 12 3 58
3. De Gooiers 2 Dennis Peterse Justin Wuring 15 11 4 57 OR
4. De Gooiers 1 Guus Vonck Erik Jan van de Brink 15 11 4 59 OR
5. Amicale de Pétanque 1 Rudolph de Groot Bauke Bokhorst 15 10 5 23 OR
6. Randenbroek 1 Richmond van de Huure Timo van Korlaar 15 10 5 36 OR
7. De Gooiers 5 Adrie Baerts Marwin van Diermen 15 9 6 9 OR
8. De Gooiers 3 Peter Bonarius Pascal Wijnstekers 15 9 6 37 OR
9. DOSC 1 Henna van de Vis Henk Hoefakker 15 7 8 -11
10. Kets Up1 Rob van der Spek Ron Donselaar 15 6 9 -4
11. Les Cailloux 4 René Melssen Rick Melssen 15 5 10 -35 OR
12. DOSC 2 Willem Jongerius René van Nimwegen 15 5 10 -35 OR
13. De Gooiers 7 Etiënne Callenbach Wim van Dijk 15 4 11 -62
14. Amicale de Pétanque 2 Joop de Wilde Slimen ben Ahmed 15 3 12 -76
15. De Hakhorst 3 Ton Jetten Anton Kunenborg 15 2 13 -96 OR
16. Boulamis 1 Peter Koelewijn Arjan Kok 15 2 13 -67 OR
Les Cailloux 1 (eerste) districtskampioen.
De Gooiers 7, Amicale de Pétanque 2, De Hakhorst 3 en Boulamis 1 degraderen naar eerste klasse.
Eerste klasse A G W V Saldo
1. De Gooiers 9 Driek de Wagt Lianne van den Brink 15 11 4 53 OR
2. Boulamis 2 Fridjof de Rijke Jorge Vinck 15 11 4 29 OR
3. Kets Up 3 Renate Siekman Jan van Rooyen 15 10 5 27 OR
4. De Hakhorst 2 Bert den Uijl Karel Christ 15 10 5 41 OR
5. De Gooiers 10 Nico Hogenstijn Harry Brinks 15 9 6 26 OR
6. DOSC 3 René Scholman Richard Kramer 15 9 6 26 OR
7. Kets Up 2 Nico Bakker Han Jenken 15 8 7 14 OR
8. HKB'84 3 Herman Lancée Marina Lancée 15 8 7 -1 OR
9. De Gooiers 12 Ria Kas Kimberley Dunki Jacobs 15 8 7 -4 OR
10. HKB'84 1 Renske Fleurbaay Jan Jansen 15 8 7 8 OR
11. Boulamis 3 Sino van der Heide Ineke van der Heide 15 7 8 3 OR
12. Boulamis 4 Steven Koelewijn Henk Starreveld 15 7 8 -11 OR
13. Randenbroek 2 Wim Ridderikhoff Henk Rijpkema 15 5 10 -56
14. DOSC 5 Co Uppelschoten Bert Veenendaal 15 4 11 -49 OR
15. Amicale de Pétanque 4 Hans Hijne Henk Boer 15 4 11 -40 OR
16. De Gooiers 11 Wessel Bontekoe Pim Polman 15 1 14 -66
De Gooiers 9 en Boulamis 2 promoveren naar hoofdklasse.
Randenbroek 2, DOSC 5, Amicale de Pétanque 4 en De Gooiers 11 degraderen naar tweede klasse.
Eerste klasse B G W V Saldo
1. Les Cailloux 3 Cees de Ligt André Zwaal 15 12 3 69
2. De Teerling 1 Piet van Hesteren Cor Wiegers 15 11 4 54
3. Les Cailloux 7 Peter Brittijn Ruben van Stockum 15 10 5 37 OR
4. Les Cailloux 5 Ton Denneman André van Helmondt 15 10 5 30 OR
5. Maboul 1 Coen Vleck Carla Vleck 15 10 5 19 OR
6. LesTaxateurs 2 Rodrigo Jägers Hennie Ansems 15 9 6 -2
7. Cercle de Pétanque 3 Henk Koet Frans de Wilde 15 8 7 2 OR
8. Les Cailloux 6 Johan Huizinga Guillaume Spiering 15 8 7 15 OR
9. Les Taxateurs 4 Willem van der Kuil Otto van Gasteren 15 7 8 17 OR
10. Les Taxateurs 3 Sinus Hilbrands Yvar Veenje 15 7 8 -14 OR
11. Les Taxateurs 1 Peter van Rooijen Ronald Reneman 15 7 8 -1 OR
12. Les Taxateurs 5 Rob Hagenaars Henk Veldhuizen 15 5 10 -54 OR
13. Maboul 3 Gerard Boudestein Jodi Hofstra 15 5 10 -20 OR
14. Cercle de Pétanque 6 Gerrie Verheul Albert Verheul 15 5 10 -38 OR
15. De Hakhorst 1 Koen Verf Jan Kuiper 15 3 12 -60 OR
16. De Hakhorst 4 Wim Middendorp Michiel Bara 15 3 12 -54 OR
Les Cailloux 3 en De Teerling 1 promoveren naar hoofdklasse.
Maboul 3, Cercle de Pétanque 6, De Hakhorst 1 en De Hakhorst 4 degraderen naar tweede klasse.
               
Tweede klasse A G W V Saldo
1. Randenbroek 4 Paul Dijkman Ton Dijkman 13 10 3 42 OR
2. De Nijeboulers 3 Allard Everts Daniël Everts 13 10 3 59 OR
3. HKB'84 3 Alice van Donkersgoed Theo van Donkersgoed 13 9 4 55
4. Amicale de Pétanque 3 Herman Kok Henk Renkers 13 8 5 5 OR
5. Boulamis 7 Lex van Bemmel Nora van Bemmel 13 8 5 -6 OR
6. Boulamis 5 Gerard van Ouwerkerk Jannie Koelewijn 13 8 5 21 OR
7. De Nijeboulers 1 Peter van Wermeskerken Els Hogenes 13 7 6 -4 OR
8. Randenbroek 6 Frans Kurvers Ria Hofman 13 7 6 3 OR
9. De Nijeboulers 2 Ada van de Pol Dinie Bralts 13 5 8 -5 OR
10. Boulamis 6 Truus Kuijt Steven Kuijt 13 5 8 -22 OR
11. Boulamis 8 Jaap de Graaf Wout Heinen 13 4 9 -35 OR
12. Boulamis 9 Francina Hooft Petra Hendrikx 13 4 9 -39 OR
13. Randenbroek 7 Rijk Gijtenbeek Aloysius van Beers 13 3 10 -44 OR
14. De Hakhorst 7 Joop Kersbergen Piet Boddeman 13 3 10 -30 OR
Randenbroek 4 en De Nijeboulers 3 promoveren naar eerste klasse.
Tweede klasse B G W V Saldo
1. De Gooiers 13 Bas Velthuijsen Bert Bos 13 12 1 62
2. Les Cailloux 11 Carina van der Lee Bas Canninga 13 10 3 29
3. DOSC 4 Arjen de Jong Ingrid Jongeling 13 9 4 48
4. Mazijk de Pétanque 3 Liesbeth Bode Bert Gerrits 13 8 5 12
5. De Hakhorst 8 René Luijendijk Harry Wolters 13 7 6 16
6. De Gemshoorn 2 Wim Kuijer Heleen Kuijer 13 6 7 -16 OR
7. Mazijk de Pétanque 1 Jan Moes Tiny Pettinga 13 6 7 -3 OR
8. De Gemshoorn 3 Rolien Hover Liane Joustra 13 6 7 3 OR
9. De Gooiers 8 Wim Versteeg Wim van Blarcum 13 6 7 -10 OR
10. De Gooiers 6 Angelique Houg Hans Bouwer 13 6 7 14 OR
11. Mazijk de Pétanque 5 Hans Hartwigsen Steef Kosterman 13 5 8 3
12. De Gemshoorn 1 Hetty van Neerijnen Wout Bloemendal 13 4 9 -32 OR
13. De Hakhorst 6 Ad van der Kuij Berend Heil 13 4 9 -50 OR
14. De Hakhorst 5 Cobie Huibrechts Evert Mol 13 2 11 -76
De Gooiers 13 en Les Cailloux 11 promoveren naar eerste klasse.
Tweede klasse C G W V Saldo
1. Les Cailloux 12 Henk van Helmondt Jos Cornelissen 13 11 2 62 OR
2. Les Cailloux 9 Henk van Raalte Hans de Jong 13 11 2 58 OR
3. Cercle de Pétanque 3 Remy Ooyevaar Hans de Jonge 13 8 5 20 OR
4. Les Cailloux 14 Gerard van Dorresteijn Jos Westerveld 13 8 5 25 OR
5. Les Taxateurs 6 Wim van Helten Corrie van Helten 13 8 5 44 OR
6. Les Cailloux 13 Eef van den Brink Annet van den Brink 13 7 6 11
7. Cercle de Pétanque 1 Henk Bastiaan Jolanda van Groeningen 13 6 7 -18
8. PVN 1 Luc Verbeek Stella Zuiderwijk 13 5 8 -4 OR
9. Les Cailloux 8 Brigitte Houg Janny Houg 13 5 8 -32 OR
10. Cercle de Pétanque 4 Frans Tieleman Fons van Doorn 13 5 8 -29 OR
11. Les Cailloux 10 Denise Buining Frans Schalkwijk 13 5 8 -22 OR
12. PVN 2 Hans Koolwijk Hans van der Velden 13 5 8 -26 OR
13. Cercle de Pétanque 5 Greet Lit Evert Eversen 13 4 9 -29
14. PVN 3 Hannie Krijnen Ineke van der Velden 13 3 10 -60
Les Cailloux 12 en Les Cailloux 9 promoveren naar eerste klasse.
Tweede klasse D G W V Saldo
1. Les Sabots 3 Ton van Eijk Thea van Eijk 13 10 3 20
2. Les Sabots 1 Arend Veenendaal Angelique Wilderbeek 13 9 4 69
3. Les Sabots 2 Wim Veenendaal Hans van der Zwaan 13 8 5 27 OR
4. Mazijk de Pétanque 9 Bernard Baakman Dolf van Dam 13 8 5 6 OR
5. Mazijk de Pétanque 2 Willem Kiewit Jan van Donselaar 13 7 6 11 OR
6. Maboul 4 Kees Dorrestein Jannie van Aggelen 13 7 6 29 OR
7. Mazijk de Pétanque 7 Nico den Heijer Trudy den Heijer 13 6 7 -17 OR
8. Mazijk de Pétanque 6 Otto Batema Ton Pronk 13 6 7 -24 OR
9. Maboul 2 Cor Rademakers Maria Nuijt 13 6 7 -16 OR
10. De Teerling 3 Willeke de Jongh Remmy Kiers 13 6 7 7 OR
11. Les Sabots 4 Wim Kruijsse Bep Wilderbeek 13 6 7 -23 OR
12. Mazijk de Pétanque 4 Marga Wendrich Dirk van Leer 13 5 8 -35 OR
13. Mazijk de Pétanque 8 Ronald van Damme Henny de Bruijn 13 5 8 -10 OR
14. De Teerling 2 Toine de Vries Ruben Spelbos 13 2 11 -44
Les Sabots 3 en Les Sabots 1 promoveren naar eerste klasse.